Hyundai hodri meydan dedi, Dacia Duster’dan bile ucuza SUV satıyorlar, hem de kredi desteğiyle

SUV pazarında tüketicilerin pek çok alternatifi mevcut olsa da uygun fiyat kovalayanların seçenek havuzu maalesef ki bir elin parmağını geçmiyor. Az sayıdaki bu alternatiflerden bir tanesi de Hyundai Bayon diyebiliriz.

Şık bir tasarım çizgisine sahip olan Bayon, 411 litrelik bagaj hacmiyle segment standartlarını da karşılamayı başarıyor. Yani çekirdek aileler, gönül rahatlığı içerisinde Bayon modelini satın alabilir. Zira söz konusu yükleme alanı, günlük ihtiyaçlar açısından oldukça yeterli.

Duster’dan bile ucuz: Hyundai Bayon fiyat listesi!

Hyundai Bayon günümüzde beş farklı versiyon ile beraber tüketicilere sunuluyor. Bunlardan giriş segmentinde yer alan motor, 100 beygir gücünde ve 1.4 litre büyüklüğünde. Manuel şanzımanla kombine edilen bu motor, performans anlamında vasatı aşmayı başarırken ekonomil anlamda da makul değerler veriyor. Elbette Hyundai Bayon‘un diğer versiyonları tam otomatik şanzımanla beraber geliyor.

Otomobilin otomatik vitese sahip versiyonunu satın almak isteyenlerin tek yapması gereken şey 35.000 TL daha fazla vermek olacaktır. Eğer siz de bu uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira bildiğiniz gibi Türkiye piyasasında fiyatlar sürekli olarak değişkenlik gösteriyor.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Hyundai Bayon donanım paketleri ve fiyatlarıyla baş başa bırakalım. İşte fiyatlar!

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel

Fiyatı: 1.060.000 TL

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.095.000 TL

1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.150.000 TL

1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik

Fiyatı: 1.260.000 TL

1.0 T-GDI 100 PS Style Benzin DCT

Fiyatı: 1.225.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir